Welcome to… vyjde v češtině

od 19. 5. 2019Aktuality, Welcome to...

REXhry pokračují v tradici nedělních oznámení nových her a tentokrát se pochlubily hrou Welcome to… ve které postupně stavíte svůj kousek městečka.

Hra se podobá hře Railroad Ink, kterou vydává Albi. Zde ale nekreslíte koleje ani neházíte kostkami, pouze dle postupně odkrývaných karet budujete menší sousedství domů, stavíte ploty a bazény. Hra se dá hrát téměř v neomezeném množství hráčů. Česky by měla vyjít ještě tento rok.

Hra je poměrně malá a nenáročná, lze tak očekávat nízkou cenovku a hromadu zábavy. I přes jednoduché principy je totiž mezi hráči oceňovaná. Já se na ni těším hodně.

1 komentář

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Vidcast 09: Proč končím s deskovkama?

Vidcast 09: Proč končím s deskovkama?

Již pravidelný vidcast se dnes bude věnovat horkému tématu: „Proč končím s deskovkama“. Ptali jste se, tak odpovím. Také se budu věnovat nějakým těm deskovkám. A pro vytrvalce na závěr videa vyhlásím soutěž o zajímavý herní doplněk do hry Marvel Champions. 🙂

Report z lednového Kubrtova hraní

Report z lednového Kubrtova hraní

Vážení přátelé, včera v úterý 14. ledna proběhlo letos první Kubrtovo hraní v pražské kavárně Geekárna a byla to opět jízda. Hrálo se non stop na šesti stolech a přítomno bylo cca 30 lidí. Osobně jsem trhl asi svůj rekord, neb jsem si zahrál celé tři hry! 😀

Nejnovější hry:

Sdílet na Pinterestu