V písku nohou kreslím, šmátrám, až je z toho Mandala. A dokonce česky a od Mindoku

od 10. 6. 2020Aktuality, Mandala

Různých karetních a abstraktních her je na našem trhu zřejmě málo. To si řekl Mindok a tak nám přinese hru Mandala. Dvojkovka, ve které se snažíte získat co nejvíce hodnotných karet.

Cílem hry je zde nasbírsat nejlépe hodnocenou sbírku z rozbitých mandal. Jedná se tak o klasický draft, kde sledujete protihráče a snažíte se na to reagovat. V krabici ale kromě karet najdete i plátěnou podložku, na které se vše odehrává, což se až tak často nevidí. Hra je jinak pouze pro dva a tak se zařadí po bok titulů jako je nově oznámený Stellar, či Siegestorm a Watergate.

Mandala by měla vyjít někdy na podzim. Já si ale kladu otázku, zda podobných her už není dost, natož u Mindoku – jen z poslední doby tu máme Sagradu, a tři Azuly – klasický, Vitráže a Letohrádek. Ani jeden z nich není čistě dvojkovka, vizuálně jsou si ale podobné. A pokud zabrousíme mezi mechaniky, tak her, kde sbíráte sady karet… těch je opravdu hodně.

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Navštivte všechny reality ve hře Multiverse

Navštivte všechny reality ve hře Multiverse

Dostal jsem šanci vyzkoušet hru Multiverse od Maty Moves. Jednu ze 6, kterou Maty vydává pomocí kampaně na serveru Hit Hit. Pokusím se vám ji představit a říct krátké první dojmy…

Nejnovější hry:

Sdílet na Pinterestu