Podpoř nás!

Přispěj na provoz Kubrta i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Uh, oh! Dej mi tím bičíkem pořádně! – recenze Nevinné hrátky Deluxe

od 25. 5. 2020Nevinné hrátky, Recenze

Ti, kteří mne a Kubrta sledují na Facebooku moc dobře vědí, že jsem dostala na recenzi od Albi jednu speciální hru – Nevinné hrátky Deluxe. A hra je to vskutku speciální – pro dva, kteří se nebojí (a chtějí) lechtivě experimentovat. Tak si připravte bičíky, pouta, jahody a pohodlně si lehněte, jdeme totiž na to!

Nevinné hrátky Deluxe je hra pro páry, milence, manžele, kteří chtějí si chtějí okořenit večer něčím jiným, než sledováním Netflixu či Ordinace či fotbalu. Zároveň ale vůbec hrou nejsou – najdete zde kostku, dvě šachové figurky, karty a hrací plán, ale i bičík, pouta, okvětní lístky, svíčku či peříčko. Obsah krabice vám spíše dává možnost zahrát si na něco, co bystě běžně neudělali a je na vás, zda to akceptujete, či nikoliv.

Pokud ano, můžete prožít naprosto skvělý večer. Pokud ne, budete pravděpodobně trpět, brečet, nebo se smát obsahu na kartách. Ne, že by byl tak špatný, jejich obsah ale může působit dosti vtipně. Spíše než o hru se tak jedná o videopřehrávač – záleží na vás, co do něj vložíte a zda si tedy večer užijete, či nikoliv. Pokud na hru přistoupíte, může vás bavit, pokud ne, bude to asi trapas.

Z toho důvodu si tak výjimečně dovolím hru nehodnotit a výsledek nechat na vás. Materiálově totiž dostanete přesně to, co jste si koupili – kvalitní zpracování (kostka a figurky jsou například až absurdně těžké) a hromadu karet.

V následující pasáži tak najdete dokument popsaný dle reálných událostí se mnou a drahou polovičkou. A abyste si představili, jak to asi vypadalo, nahlédneme do hlav skeptikovi, který si myslí, že je to trapas (já), a tomu, kdo se vžil do role a neuvěřitelně si to užívá. Tak pěknou zábavu 🙂

🔞POZOR! Následující text, byť jsem se fakt snažila, aby to nebylo úplné porno, obsahuje části nevhodné pro děti a mladistvé. Pokud vám tedy není více jak 18 let, dále nečtěte a hru si nekupujte. Rozhodně není pro vás 🙂

Jak se kočička a eskymák lechtali

Večer přišel, setup hotov a sedíme proti sobě. Jako já ty karty procházela dopředu a nevěděla, co si o tom myslet, ale co, jdeme testovat! Tak to máme první úkol – pošimrejte partnera jazykem v oblasti ucha 😶 No tak teda jo, no. On se chichotal už dopředu, já se k němu pomalu přiblížila a jemně jazykem jezdila po okraji a ušním lalůčku a přitom cítila, že si včera večer ty uši fakt moc neumyl. Mňam. Ho to ale stejně očividně fakt lechtalo, tak jsem ho za trest aspoň poslintala a na konec kousla. To má za to!

Tohle bude snadný, jsem lechtivej až hrůza. Už jen když se přibližovala, tak mi celým tělem projelo příjemné mravenčení. A co teprve, když se jazýčkem dotkla ucha mého ucha a jemně si s ním hrála. Neudržel sem se a začal se téměř okamžitě smát, za což sem si vysloužil jemný kousanec… ale to k tomu patří.

Můj úkol tak snadný nebyl – tanec, kterým bych nalákal samičku, když bych byl zvíře? Žádná sranda, ale s tím si poradím. Stoupl sem si, začal se jemně vlnit, hleděl ji do očí a pomalu rozepínal knoflíky na košili (Ještě, že jsem si ji vzal!), abych následně skončil až u kalhot, které jsem si nechal, zato ale poklel, vystrčil zadek a… dál to raději nechcete vědět 😁

Netuším, o co se snažil, ale asi to mělo být sexy. Jako samozřejmě, že mě ten borec bere – a hlavně, když se pomalu odhaluje, jakmile ale šel do kolen a vystrčil zadek, tak jsem vybuchla smíchy a on chudák vůbec netušil, co se děje.

Smích mě ale přešel hned, co jsem si hodila kostkou a lízla další kartu – eroticky sněz banán. No LOL, okej. Došla jsem do ledničky, vzala banán a vrátila se do pokoje. Sundala jsem slupku, upřeně mu koukala do očí, jazykem si pohrála se špičkou banánu, abych jej celý olízla a jemně ukousla. Tohle se mu líbilo. Tak jsem ten banán vzala a pořádně si ho vzala do pusy, načež se mi samozřejmě zlomil a já se začala kuckat a dusit, takže jsem celá zrudla a banán totálně neeroticky vykašlala do dlaně. Sexy.

Když jsem viděl, jak si pomalu dává banán do úst… No přiznám se vám, že jsem začal mít těsno. Jen to trochu opadlo, když se málem udusila a pak to celé vyplivla.

Naštěstí to zachránila další karta – drážděte partnerku přes kalhotky. Pomalu jsem k ní přistoupil, začal ji sundávat tepláky (ona si fakt vzala k této hře tepláky!) a pusou se dostal až k jejím kalhotkám. Asi mě nemělo překvapit, že si vzala ty s Mickey Mousem. Jazykem jsem si s ní pomalu začal hrát, až jsem cítil, jak pomalu vlhne. Nepřestával jsem, až začala lehce vzdychat a… no přestávat se mi nechtělo !!

Nevím, o co se snažil, moc mu to ale nešlo. Jako tepláky mi sundal, takže mi začala být zima na nohy a následně mi kalhotky oslintal tak, že fakt začaly být vlhký, já z toho ale nadšená nebyla. Ale co bych pro něj neudělala – párkrát jsem vzdychla, uculila se a on se spokojeně odvalil na svou stranu hracího plánu.

Poslední úkol před svlíkačkou – předveďte, jak se umývá kočka. No to si ze mě dělaj pr….No nic, vzala jsem si ruku, dala před obličej a pořádně ji lízla, až jsem měla sliny úplně všude a byla totálně nechutná a ulepená, přičemž jsem sledovala, jak se on blaženě dívá. WTF, znám ho vůbec??

Ani nevíte jak moc ně dostalo, když si vzala ruku a začala se olizovat. Hned sem si představil, jak tam místo její ruky je zcela jiná má část (vy víte, co myslím) a to se rozhodně neobešlo bez reakce. Tohle bude těžko dohrát!

Poslední karta – zavažte si oči a svlékněte se. Tohle bude sranda! Jedna škraboška, jedy pouta – na zavázání očí to půjde! Jakmile mi zakryla oči, hned se mi zrychlil tep. Pomalu jsem ji svlékl tričko, aby ze mne sundala rozepnutou košili, což si vyžádalo, abych se přiblížil pusou až k jejím rtům, kdy jsem ucítil, jak krásně dneska voní. Asi vám nemusím říkat, jak tohle skončilo… Nedohráli jsme 😏

Teď je vám už snad jasné, že na hodnocení této hry jsou třeba dva a správná nálada. Vše je navíc velmi variabilní – pokud se vám úkol nechce plnit, případně nemůžete (nemáte třeba banán), můžete si vzít další. K většině úkolů vám ale deluxe verze dá vše potřebné. Za splnění získáváte karty odměn, kdy na konci hry si můžete nějakou vybrat a od partnera chtít. Třeba romantickou večeři, zajímavou sexuální praktiku… možností je mnoho.

Plán je přitom rozdělen na dvě části – modrou, kde jste oblečení a hříšnou červenou, kde jste nazí a v úkolech přituhuje. I tak ale nečekejte nic ostrého, přístupné jsou všem.

Nevinné hrátky tak jsou motorem, který může být stejně tak skvělou aktivitou na intimní romantický večer, jako i praštěným nefungujícím pokusem na resuscitaci nefungujícího manželství. Co si vyberete vy? 🙂

O jaké hře je řeč?

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Nejnovější hry:

Sdílet na Pinterestu