TLAMA Games mají na skladě Architekty i Paladiny Západního království

od 8. 11. 2019Aktuality, Architekti Západního království, Paladinové Západního království

Vydavatelství TLAMA Games uvádí na český trh dvě novinky – Architekti Západního království a Paladinové Západního království. Obě právě naskladnili a my se na ně podíváme blíže!

Obě novinky patří mezi worker-placement, kdy umisťujete své panáčky pro vykonání konkrétních akcí.

V Architektech se snažíte být tím nejlepším architektem, budovat nejlepší stavby, zapůsobit na krále a poškodit ostatní hráče, aby nezvítězili. Hrát můžete až v 5 hráčích, což je u eurovky vždycky fajn.

Naopak v Paladinech bráníte Západofranskou říši před nájezdy dobyvatelů. Ovládat zde budete urozené dámy a pány, stavět opevnění a šířit víru v celé zemi. Nice! Zde si zahrajete klasicky ve 4 hráčích.

Obě hry patří do série od autora Shema Phillipse, který také stojí za skvělými Nájezdníky ze severu, které vydaly REXhry v minulém roce. Poněvadž TLAMA Games má novinky již skladem, já jdu hrát a co nevidět se s vámi podělím o své dojmy, stejně tak jako o ty ke starším Nájezdníkům.

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Vidcast 09: Proč končím s deskovkama?

Vidcast 09: Proč končím s deskovkama?

Již pravidelný vidcast se dnes bude věnovat horkému tématu: „Proč končím s deskovkama“. Ptali jste se, tak odpovím. Také se budu věnovat nějakým těm deskovkám. A pro vytrvalce na závěr videa vyhlásím soutěž o zajímavý herní doplněk do hry Marvel Champions. 🙂

Report z lednového Kubrtova hraní

Report z lednového Kubrtova hraní

Vážení přátelé, včera v úterý 14. ledna proběhlo letos první Kubrtovo hraní v pražské kavárně Geekárna a byla to opět jízda. Hrálo se non stop na šesti stolech a přítomno bylo cca 30 lidí. Osobně jsem trhl asi svůj rekord, neb jsem si zahrál celé tři hry! 😀

Nejnovější hry:

Sdílet na Pinterestu