Podpoř nás!

Přispěj na provoz Kubrta i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Ten o tom, jak jsem se popral s insertem ke hře Mage Knight od e-Raptor

od 1. 4. 2021Dojmy, Mage Knight

Zase jsem si něco koupil. Tentokrát insert pro hru Mage Knight Ultimate Edition od polského výrobce e-Raptor. Jak se dává dohromady, jaké záludnosti číhají na kupce a jak jsem s ním spokojený se dozvíte ve videu.


O jaké hře je řeč?

Podpořte nás nákupem:

4 Komentáře(ů)

 1. Tard O'brien

  Jinak z těch insertů od E-raptor mam stejný pocit jako ty, za plnou cenu je to nesmysl. Ale ty slevy mají pravidelné, tak když nějaký insert chceš, vyplatí se počkat. Točí ty slevy v nějakém kolečku.

 2. Tard O'brien

  Ahoj Kubrte, koukal jsem na to video a jak tam říkáš, že ti přišlo to plastové “sklo” poškrábané, nemáš tam náhodou ještě tu druhou čirou folii? Je skoro neviditelná a blbě se sloupává.

  • Referent Kubrt

   Ahoj, no, už jsem koukal na jedno, jestli tam něco není, a nepřišlo mi… Možná jsem zkoušel málo. Až to budu mít zas venku, tak to ještě prubnu. Dík za tip. 🙂 Ale pokud by tam bylo, tak mi to teda přijde jako už fakt ufo. Nechat to na lidech jako pokus omyl… Já se i celkem teda divil, že k tomu přišel papírový návod. Na Gloomhaven jsem si ho musel tisknout z webu.

   • Tard O'brien

    No já to píšu z vlastní zkušenosti. Objednával jsem si tu velkou bednu na karty. A jsou tam ty plexi rozdělovače. Z jedné strany byla barevná folie, tu jsem všechnu sloupal a byl jsem zklamaný že druhá strana je taková ošoupaná a někde i poškrábaná. Pak jsem při podrobném zkoumání přišel na to, že je folie i z druhé strany, ale je čirá a strašně blbě se sloupává. Když jí odstraníš je to plexi hladké a krásně průzračné. Ale žádný popis v návodu na to není 🙂

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Nejnovější recenze:

Sdílet na Pinterestu