Podpoř nás!

Přispěj na provoz Kubrta i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Tak je to oficiální – Nemesis: Lockdown bude česky a k tomu i dvě rozšíření pro původní hru

od 3. 6. 2020Aktuality, Nemesis

Šuškalo se to dlouho a Mindok to tak nějak naznačil, teď to ale máme oficiálně – Nemesis: Lockdown vyjde česky a společně s tím i dvě rozšíření Voidseeders a Carnomorphs. Na obojí si ale bohužel počkáme.

rozšíření pro Nemesis a Nemesis: Lockdown

Začněme popořádku a s tím, co nás čeká dříve. K původní hře Nemesis totiž Mindok vydá i dvě rozšíření Carnomorphs a Voidseeders. Obojí si je dosti podobné a přináší (každé) novou rasu emzáků, proti které můžete bojovat na palubě lodi. A nebojte se, že by šlo jen o kosmetické vylepšení. Za každou rasu se hraje jinak a mění pravidla hry. Pořádně vás tak potrápí a není radno si s nimi zahrávat!

U obojího se dočkáme českého názvu, na něm se ale prozatím pracuje 🙂 No a na pultech budou obě rozšíření v první polovině příštího roku.

Teď ale k tomu hlavnímu – česky totiž bude i Nemesis: Lockdown. A to je pořádná pecka! Samostatně hratelné rozšíření. Má tedy svůj hrací plán, svou rasu mimozemšťanů, postavy a úkoly. Vše lze ale mixovat – můžete vzít hrdiny ze základní hry, či emzáky ze základu či rozšíření, a vše libovolně kombit, super! Vše se přitom odehrává na opuštěné základně na Marsu, což přináší nové výzvy – je totiž rozdělena na tři patra, mezi kterými se budete muset pohybovat po schodech, či výtahem a zároveň řešit i světla. nechcete totiž zůstat ve tmě!

Na tuhle hru aktuálně probíhá kampaň na Kickstarteru a u nás se jí dočkáme v podobném časovém horizontu, jako backeři – tedy na konci příštího roku.

O jakých hrách je řeč?

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Nejnovější hry:

Sdílet na Pinterestu