Tak je to oficiální – Nemesis: Lockdown bude česky a k tomu i dvě rozšíření pro původní hru

od 3. 6. 2020Aktuality, Nemesis

Šuškalo se to dlouho a Mindok to tak nějak naznačil, teď to ale máme oficiálně – Nemesis: Lockdown vyjde česky a společně s tím i dvě rozšíření Voidseeders a Carnomorphs. Na obojí si ale bohužel počkáme.

rozšíření pro Nemesis a Nemesis: Lockdown

Začněme popořádku a s tím, co nás čeká dříve. K původní hře Nemesis totiž Mindok vydá i dvě rozšíření Carnomorphs a Voidseeders. Obojí si je dosti podobné a přináší (každé) novou rasu emzáků, proti které můžete bojovat na palubě lodi. A nebojte se, že by šlo jen o kosmetické vylepšení. Za každou rasu se hraje jinak a mění pravidla hry. Pořádně vás tak potrápí a není radno si s nimi zahrávat!

U obojího se dočkáme českého názvu, na něm se ale prozatím pracuje 🙂 No a na pultech budou obě rozšíření v první polovině příštího roku.

Teď ale k tomu hlavnímu – česky totiž bude i Nemesis: Lockdown. A to je pořádná pecka! Samostatně hratelné rozšíření. Má tedy svůj hrací plán, svou rasu mimozemšťanů, postavy a úkoly. Vše lze ale mixovat – můžete vzít hrdiny ze základní hry, či emzáky ze základu či rozšíření, a vše libovolně kombit, super! Vše se přitom odehrává na opuštěné základně na Marsu, což přináší nové výzvy – je totiž rozdělena na tři patra, mezi kterými se budete muset pohybovat po schodech, či výtahem a zároveň řešit i světla. nechcete totiž zůstat ve tmě!

Na tuhle hru aktuálně probíhá kampaň na Kickstarteru a u nás se jí dočkáme v podobném časovém horizontu, jako backeři – tedy na konci příštího roku.

O jakých hrách je řeč?

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Navštivte všechny reality ve hře Multiverse

Navštivte všechny reality ve hře Multiverse

Dostal jsem šanci vyzkoušet hru Multiverse od Maty Moves. Jednu ze 6, kterou Maty vydává pomocí kampaně na serveru Hit Hit. Pokusím se vám ji představit a říct krátké první dojmy…

Nejnovější hry:

Sdílet na Pinterestu