Svět Warcraftu získá novou deskovku. Bude to předělávka Small World a možná vyjde česky

od 11. 11. 2019Aktuality

Deskovka Small World je povedenou a jednoduchou area-control hrou, přičemž její hlavní předností je velká variabilita. Nyní se chystá její nová verze, která bude zasazená do světa Warcraft. Do češtiny ji pravděpodobně přeloží Blackfire.

foto: Joe Wood

Nová hra by měla vyjít na jaře příštího roku a kombinovat by měla různé rasy z Warcraftu. Herně by se mělo jednat o klasický Small Worlds, kdy kombinujete vždy dvě rasy dohromady tak, aby vytvořily unikátní schopnost. Díky pokaždé jinému rozlosování je každá partie jiná a přitom si zachovává velmi jednoduchá pravidla.

Novinku vydává opět Days of Wonder, kteří ale nyní patří pod Asmodeé. Pod ně spadá i český Blackfire. Ti se budou snažit vytvořit i českou verzi, byť vše ještě není stoprocentní.

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Kubrt karetním iluzionistou

Kubrt karetním iluzionistou

Slíbil jsem vám během Startovače karetní trik. V tomto videu vám ukážu hned dva. 🙂 A když mě někdo neukamenuje, tak vás i příště tyto dva triky naučím… 🙂 Jako vždy – když to zvládnu já, zvládne to každý. 😉 Hezký den všem.

Rodokmen Twilight Impéria

Rodokmen Twilight Impéria

Podrobný diagram vztahů všech civilizací ve hře Twilight Imperium a jejich vývoje v čase. Sdílím toto dílo, jelikož já svého nebyl schopen…

Nejnovější hry:

Sdílet na Pinterestu