Podpoř nás!

Přispěj na provoz Kubrta i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Soutěž o Star Wars: Vnější okraj

od 13. 8. 2019Články, Star Wars: Vnější okraj

Díky spolupráci s firmou BlackFire Vám mohu přinést zajímavou šanci vyhrát hru Star Wars: Vnější okraj. Datum vydání její české verze je nyní odhadováno na poslední týden v srpnu. Budete tak jedni z prvních, ke kterým se tato hra dostane!

Sám jsem se k této hře ještě nedostal a také čekám, tak alespoň zatím pár propagačních obrázků:

Jde o větší hru ze světa Star Wars, ve které se z vás stanou vyvrhelové pohybující se po Vnějším kraji. Budete pašovat zakázané zboží, nebo se vžijete do role lovce odměn? Pořídíte si vysněného Falcona, nebo vám spíše sedne loď Slave 1? Budete to vy, kdo během hry nashromáždí největší bohatství?

Tato hra může být Vaše, pokud splníte pár jednoduchých podmínek a pokud budete mít i trochu toho štěstí. Soutěž probíhá od 13. do 25. srpna. Slosování proběhne v rámci srpnového Kubrtova hraní v úterý 27. srpna za účasti mnoha svědků a pokusím se vám z toho zprostředkovat video záznam. S vítězem pak domluvíme způsob předání a pokud to dobře vyjde (nemohu nic slíbit, ale když si všechno sedne, tak to reálné je – vyjde termín vydání, neselže dopravce, rychle se mi ozve apod.), bude mít hru přesně v den vydání již doma!


Pravidla soutěže jsou následující:

1. Do neděle 25. srpna 23:59 musíte vyplnit a odeslat níže uvedený formulář, ve kterém musíte odpovědět na tři otázky (a u otázky č. 2. správně 😉 ).

2. Pod jménem, které vyplníte dle bodu 1., se musí na Facebooku nacházet uživatel, který je fanouškem (dal „To se mi líbí“) mé stránky https://www.facebook.com/KubrtvsDeskovky.  Toto musím být schopný jednoduše ověřit, tak si dejte pozor, jak máte nastaveno soukromí profilu.

3. Adresu pobytu musíte mít na území České republiky nebo Slovenska (jinam výhru nelze zaslat) – adresu zatím vyplňovat nemusíte.

4. Kdo splní vše výše uvedené a v rámci Facebooku veřejně nasdílí můj Facebookový příspěvek propagující tuto soutěž ( https://www.facebook.com/KubrtvsDeskovky/posts/2893600557323653), bude do osudí zařazen ještě jednou (zdvojnásobí svou šanci na výhru). Dejte si pozor, aby byl sdílený příspěvek veřejný, jinak je šance, že ho v rámci průzkumu neuvidím.

V případě jakýchkoli nejasností či pochyb si vyhrazuji právo rozhodnout o dalším postupu v rámci přístupu fair play.

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Vidcast 22: Znovu a lépe

Vidcast 22: Znovu a lépe

Povídání o deskovkách není nikdy dost, ne? 🙂 O čem jsem se rozpovídal tentokrát? O adpoci, o Deskozóně, o nových akvizicích a pár hrách, které mi prošly rukama.

Nejnovější recenze:

Sdílet na Pinterestu