Vyberte stránku

Díky spolupráci s firmou BlackFire Vám mohu přinést zajímavou šanci vyhrát hru T.I.M.E Stories a obě rozšíření, která v češtině vyšla – Případ Marcy a Proroctví draků.

Pokud jste o této hře ještě neslyšeli, jukněte se na stránku hry na tomto webu:

Tato hra může být Vaše, pokud splníte pár jednoduchých podmínek a pokud budete mít i trochu toho štěstí. Soutěž probíhá od 8. února a zúčastnit se máte možnost až do neděle 24. února. V následujícím týdnu uveřejním video, ve kterém vylosuji jméno jednoho šťastného výherce, ke kterému pak poputuje zbrusu nová kopie české verze hry T.I.M.E Stories a obě její česká rozšíření – Případ Marcy a Proroctví draků.


Pravidla soutěže jsou následující:

1. Do neděle 24. února 23:59 musíte vyplnit a odeslat níže uvedený formulář, ve kterém musíte odpovědět na tři otázky (a u otázky č. 2. správně 😉 ).

2. Pod jménem, které vyplníte dle bodu 1., se musí na Facebooku nacházet uživatel, který je fanouškem (dal „To se mi líbí“) mé stránky https://www.facebook.com/KubrtvsDeskovky.  Toto musím být schopný jednoduše ověřit, tak si dejte pozor, jak máte nastaveno soukromí profilu.

3. Adresu pobytu musíte mít na území České republiky nebo Slovenska (jinam výhru nelze zaslat) – adresu zatím vyplňovat nemusíte.

4. Kdo splní vše výše uvedené a v rámci Facebooku veřejně nasdílí můj Facebookový příspěvek propagující tuto soutěž (https://www.facebook.com/KubrtvsDeskovky/posts/2549951518355227), bude do osudí zařazen ještě jednou (zdvojnásobí svou šanci na výhru). Dejte si pozor, aby byl sdílený příspěvek veřejný, jinak je šance, že ho v rámci průzkumu neuvidím.

V případě jakýchkoli nejasností či pochyb si vyhrazuji právo rozhodnout o dalším postupu v rámci přístupu fair play.