Podpoř nás!

Přispěj na provoz Kubrta i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Rozšíření k Rising Sun: Vyplatí se investovat do nových monster, bohů a národů?

od 16. 7. 2019Články, Rising Sun

Rising Sun komplet

Hru samotnou zajisté netřeba představovat, většina z vás o ní zajisté slyšela. V češtině ale vyšla všechna rozšíření pro Rising Sun a tak se pojďme dnes podívat na ně. Pozornost si totiž zaslouží.

Přeskočit na kapitolu: Nová monstraNespoutaní bohovéInvaze dynastií Vyplatí se pořídit všechna rozšíření?

Nová monstra/Monster pack

Rozšíření Nová monstra již představoval Kubrt v Unboxingu, ve kterém se dozvíte, co vše najdete v krabici. Zjednodušeně řečeno na vás po vybalení vybafnou 4 velké (opravdu velké) figurky monster, jejich patřičné karty pro zařazení do hry a to je vše. Pro někoho by se mohlo jednat o zklamání, hru totiž nijak zásadně nemění.

Rising Sun rozšíření
Tahle 4 krásná monstra získáte společně s rozšířením.

Nenajdete tak zde nic, co by ji změnilo k nepoznání, efekty jednotlivých příšer jsou ale dosti silné a umí zamávat s pořadím hráčů. A pokud je dokážete využít v rámci nějakého komba ve svém tahu, mohou být silnými pomocníky.

Například Džinmendžu zvládne verbovat jednotky tak, jako by to byla pevnost a zároveň ztratíte na cti. To, co by někdo mohl vnímat jako negativum lze ale snadno obrátit ve svůj prospěch tím, že vaše další monstra budou čerpat výhody právě z nízké cti.

Herně tak všechna monstra přináší zajímavé prvky a co se týče zpracování, zde prostě není co vytknout. Modely vypadají naprosto skvěle – ohnivý drak je patřičně děsivý, stejně jako strom tvořený lidskými těly. Samotné zpracování je pak na zcela prvotřídní úrovni tak, jak jsme u firmy CMON zvyklí. Za své peníze tak dostanete pěkný nášup, který zcela odpovídá ceně.


Co ale přináší další rozšíření? To se dozvíte v následující kapitole:

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Deskovky pro dobrou věc

Deskovky pro dobrou věc

V tomto videu vám představím projekt firmy MINDOK „Deskovky pro dobrou věc“ a ukážu, co jsem v rámci této akce vydražil. Pokud vás zajímá toto spojení deskovek a charity, podívejte se na odkaz níže.

Nejnovější hry:

Sdílet na Pinterestu