REXhry vydají flip’n’write hru ze světa Hrdiny v kostce

od 25. 8. 2019Aktuality, Cartographers

REXhry se opět na svém Facebooku pochlubily, že vydají novou hru v češtině. Jedná se o Cartographers – flip’n’write hru ze světa Hrdiny v kostce, kde nejen, že budete zakreslovat vlastní mapy, ale i škodit ostatním hráčům!

Cartographers

Cartographers jsou novinkou z uplynulého GenConu. Jedná se o filp’n’write hru – každé kolo tedy odhalíte karty a podle nich zakresluje každý hráč vlastní mapu. Mechanismem je tedy novinka stejná jako Vítejte ve svém vysněném domě, které v češtině vydávají také REXhry.

Hlavní změna je zde ale v interakci mezi hráči. Zatímco běžně tyto hry žádnou neobsahují, zde bude možní kreslit protihráčům do map příšery a tím jim škodit. Vše bude tematicky propojené se světem Hrdiny v kostce (opět česky v podání REXher).

A já se nemohu dočkat! Flip či roll and write (např. Railroad Ink) hry mě opravdu baví, většinou ale právě chybí nějaká možnost reagovat na další hráče a tak se jedná o více méně solitérní záležitost, kterou jen hrajete ve společnosti dalších lidí. Jsem tedy zvědavá, jaké možnosti škození zde budou.

REXhry zatím nesdělily datum, kdy se novinky u nás dočkáme, stejně tak zatím není zveřejněný český název.

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Navštivte všechny reality ve hře Multiverse

Navštivte všechny reality ve hře Multiverse

Dostal jsem šanci vyzkoušet hru Multiverse od Maty Moves. Jednu ze 6, kterou Maty vydává pomocí kampaně na serveru Hit Hit. Pokusím se vám ji představit a říct krátké první dojmy…

Nejnovější hry:

Sdílet na Pinterestu