REXhry vydají flip’n’write hru ze světa Hrdiny v kostce

od 25. 8. 2019Aktuality, Cartographers

REXhry se opět na svém Facebooku pochlubily, že vydají novou hru v češtině. Jedná se o Cartographers – flip’n’write hru ze světa Hrdiny v kostce, kde nejen, že budete zakreslovat vlastní mapy, ale i škodit ostatním hráčům!

Cartographers

Cartographers jsou novinkou z uplynulého GenConu. Jedná se o filp’n’write hru – každé kolo tedy odhalíte karty a podle nich zakresluje každý hráč vlastní mapu. Mechanismem je tedy novinka stejná jako Vítejte ve svém vysněném domě, které v češtině vydávají také REXhry.

Hlavní změna je zde ale v interakci mezi hráči. Zatímco běžně tyto hry žádnou neobsahují, zde bude možní kreslit protihráčům do map příšery a tím jim škodit. Vše bude tematicky propojené se světem Hrdiny v kostce (opět česky v podání REXher).

A já se nemohu dočkat! Flip či roll and write (např. Railroad Ink) hry mě opravdu baví, většinou ale právě chybí nějaká možnost reagovat na další hráče a tak se jedná o více méně solitérní záležitost, kterou jen hrajete ve společnosti dalších lidí. Jsem tedy zvědavá, jaké možnosti škození zde budou.

REXhry zatím nesdělily datum, kdy se novinky u nás dočkáme, stejně tak zatím není zveřejněný český název.

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Bonus: Mladý Kubrt

Bonus: Mladý Kubrt

Pokračuji v bonusových videích slíbených během Startovače. Dnes vám ukáži své první deskovkové video, které jsem kdy natočil. 🙂

Nejnovější hry:

Sdílet na Pinterestu