Podpoř nás!

Přispěj na provoz Kubrta i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Report – Kubrtovo hraní 06/2019 – v hlavní roli Narcos a Root

od 26. 6. 2019Články, Narcos, Root

V úterý 25. června proběhlo již tradiční Kubrtovo hraní v pražské nerdovské kavárně Geekárna. Z občasné akce se stalo pravidelné setkání, které se organizuje každý měsíc v rámci k tomu dedikované skupiny na Facebooku. Co začalo nevinou partičkou hry Anachrony, se vyvinulo do akce, které se zúčastnilo 30 lidí!

Hlavním lákadlem červnového hraní byly hry Narcos od BlackFire a Root od Fox in the Box. Ze stolu neslezla ani hra Cesta za štěstím od REXher. O dojmy ze všech těchto her se brzy podělím na těchto stránkách!

Kromě toho se hrály například i hry Kanban, Nemesis (na tu se v češtině děsně těším!), Rajas of Ganges, Výbušná koťátka a nebo nový prototyp hry od Adama Španěla.

Mám velikou radost, že se akce pravidelně účastní i relativně známé tváře z prostředí deskovek (zástupci vydavatelů, autorů, herní publicisté apod.). Na červnové hraní dorazila i početná výprava z plzeňského JOUOB.cast v čele s Alladjexem! Myslím, že si všichni hraní užili a doufám, že se v podobném složení uvidíme i na Kubrtově hraní v červenci! 🙂


Pár fotek z akce:


Pro zajímavost přikládám i malý videoreport z mého blogu na Facebooku:

Menší report z dnešního Kubrtova hraní v Geekárna. 🙂 Přes 30 lidí hrajících na sedmi stolech… Deskoherní paráda!

Zveřejnil(a) Kubrt vs Deskovky dne Úterý 25. června 2019

Podpořte nás nákupem:

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Nejnovější recenze:

Sdílet na Pinterestu