Podpoř nás!

Přispěj na provoz Kubrta i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Pirát, ten těžký život má – již brzy česky ve hře Forgotten Waters

od 16. 9. 2020Forgotten Waters, Nové deskovky

Miluji Zimu mrtvých. Miluji princip karet křižovatky, který se v této hře poprvé objevil. Byl jsem zklamán druhou hrou, která tento princip využívá – hrou Gen7. Je suchá… Ale teď. Ale teď přichází hra Forgotten Waters. Sem tam kooperativní příběhová hra plná pirátů… Vow! A bude česky. Vow!

Hra slibuje 5 masivních scénářů. Obrovskou knihu příběhů a využití aplikace v mobilu. Slibuje toho opravdu dost.

Jak jsem již zmínil v úvodu, jedná se o hru využívající princip Crossroads Game“, takže nás čeká hodně příběhových rozhodnutí a to, co hráči dělají se do příběhu bude promítat. Nikdy si nebudete jisti, co se stane. Ve hře se budete společně plavit na pirátské lodi a budete se snažit plnit své osobní cíle a sem tam i nějaký ten společný.

Zdroj: BoardGameGeek

Svět Forgotten Waters je hravý a kouzelný, příběhy jsou psané tak, aby podporovaly hráče v prozkoumávání a k úžasu nad tím, co se kolem nich děje. Každá volba může v této hře mít dalekosáhlé důsledky na celý příběh a hráči by měli chtít zvednout každý kámen, aby se podívali, co schovává.

Forgotten Waters je téměř kooperativní hrou (kooperativní, pokud se vám to zrovna hodí) pro 3 až 7 hráčů. V češtině od MINDOK se na ni můžeme těšit začátkem příštího roku.

Podpořte nás nákupem:

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Nejnovější recenze:

Sdílet na Pinterestu