Pirát, ten těžký život má – již brzy česky ve hře Forgotten Waters

od 16. 9. 2020Forgotten Waters, Nové deskovky

Miluji Zimu mrtvých. Miluji princip karet křižovatky, který se v této hře poprvé objevil. Byl jsem zklamán druhou hrou, která tento princip využívá – hrou Gen7. Je suchá… Ale teď. Ale teď přichází hra Forgotten Waters. Sem tam kooperativní příběhová hra plná pirátů… Vow! A bude česky. Vow!

Hra slibuje 5 masivních scénářů. Obrovskou knihu příběhů a využití aplikace v mobilu. Slibuje toho opravdu dost.

Jak jsem již zmínil v úvodu, jedná se o hru využívající princip Crossroads Game„, takže nás čeká hodně příběhových rozhodnutí a to, co hráči dělají se do příběhu bude promítat. Nikdy si nebudete jisti, co se stane. Ve hře se budete společně plavit na pirátské lodi a budete se snažit plnit své osobní cíle a sem tam i nějaký ten společný.

Zdroj: BoardGameGeek

Svět Forgotten Waters je hravý a kouzelný, příběhy jsou psané tak, aby podporovaly hráče v prozkoumávání a k úžasu nad tím, co se kolem nich děje. Každá volba může v této hře mít dalekosáhlé důsledky na celý příběh a hráči by měli chtít zvednout každý kámen, aby se podívali, co schovává.

Forgotten Waters je téměř kooperativní hrou (kooperativní, pokud se vám to zrovna hodí) pro 3 až 7 hráčů. V češtině od MINDOK se na ni můžeme těšit začátkem příštího roku.

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Navštivte všechny reality ve hře Multiverse

Navštivte všechny reality ve hře Multiverse

Dostal jsem šanci vyzkoušet hru Multiverse od Maty Moves. Jednu ze 6, kterou Maty vydává pomocí kampaně na serveru Hit Hit. Pokusím se vám ji představit a říct krátké první dojmy…

Nejnovější recenze:

Sdílet na Pinterestu