Podpoř nás!

Přispěj na provoz Kubrta i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Nové hry #1: Pecka Near and Far, blbina Bum Bum Burrito a další

od 4. 1. 2020Aktuality, Články, Nové deskovky

Je tu první sobota v roce 2020 a já bych vám ráda představila nový (snad) týdeník, ve kterém si pravidelně shrneme, které nové hry byly oznámeny k vydání a na které se tak můžeme těšit. Tak s připoutejte a jdeme na to!

Budu se vždy snažit pokrýt vše, co bylo oznámeno v češtině, co nového je na skladech (zde ale asi nestihnu vše) a co zajímavého se děje v zámoří. Zde se zaměřím hlavně na to, co mě osobně zaujalo, pokud tedy máte tip, neváhejte mi jej napsat do zprávy na Facebooku a já jej zařadím i pro ostatní 🙂 To ale až od příštího vydání.

A poněvadž jsme na začátku roku, pojďme si shrnout, co vše nám vydavatelé představili v prosinci minulého roku a na co se tedy letos můžeme těšit.

Novinky česky

Mindok letos přinese lokalizaci The Grimm Masquerade, v češtině pravděpodobně jako Maškarní bál. Zde se hráči s tajnými rolemi snaží odhalit na bále ostatní a zároveň sbírat své oblíbené předměty.

REXhry se na svém Facebooku pochlubily, že vydají příběhovou pecku Near and Far. Hra jako taková má několik módů, včetně příběhové kampaně. Očekávat ji můžeme v druhé polovině tohoto roku.

Blackfire oznámil, že bude pokračovat v bláznivých hrách. Po koťátkách a bitkách mezi medvědy a miminy se dočkáme i zběsilého házení burritem. Česky totiž vyjde Throw Throw Burrito, prozatím s pracovním názvem Bum bum burrito. A po tom, co jsem hrála anglickou verzi musím říci, že se jedná o pořádnou, ale zábavnou, bláznivinu!

  • Mindok také přinesl dva nové případy pro Kroniku zločinu. Ty si lze zakoupit přímo v obslužné aplikaci a není nutné si fyzicky kupovat další komponenty.
  • Dále chystá i malou karetku Point Salad, ke které se aktuálně hledá české jméno.
  • REXhry také oficiálně potvrdily lokalizaci rozšíření pro Hrdinu v kostce. Díky němu tak se svou postavou vyrazíte i do boje. V angličtině se jmenuje Monsters & Minions.

A to je pro dnešek vše. Hrajte deskovky a pokud bude oznámené něco nového, za týden se můžete opět těšit na nový přehled!

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Nejnovější hry:

Sdílet na Pinterestu