Podpoř nás!

Přispěj na provoz Kubrta i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Nové deskovky #3: Kompletujeme Divukraj a dočkáme se i Disney Krycích jmen

od 26. 2. 2020Aktuality, Články, Nové deskovky

Vítejte u dalšího shrnutí toho, co nám čeští vydavatelé oznámili za nové deskovky a rozšíření! A že je toho od posledního týdne požehnaně!

Nové hry v češtině

Albi

  • Hned tři nové hry nás čekají v sérii SIMILO, kde se snažíte uhádnout postavu, kterou má hráč před sebou. Vtip je v tom, že napovídat smíte jen dalšími postavami.

Blackfire

  • Blackfire nám přinese další menší hru v kovové krabičce, v originále s názvem Knock! Knock! Dungeon, v češtině pod pracovním názvem Ťuk! Ťuk! Podzemí.

Mindok

  • Mindok nám rozšíří Krycí jména – dočkáme se totiž Disney verze! ta kromě obrázků postav z Disney pohádek bude obsahovat i variantu textovou (to když byste postavy podle obrázků nepoznali) a i zjednodušenou verzi pro děti na mřížce 4×4

Oznámení rozšíření

Blackfire se nám pochlubil rozšířením k deskovému Falloutu. Atomic Bonds přinese možnost hrát hru, včetně předchozího rozšíření Nová Kalifornie, kooperativně!

REXhry nám přinesou kromě velkého rozšíření Pearlbrook k Divukraji i dvě další malá – Legends a Extra! Extra!.

Další zajímavosti

Trilogie ze Západního království, kde česky prozatím vyšli Architekti i s rozšířením a Paladinové, se dočkala v angličtině finálního rozšíření. To umožní hrát tyto dvě hry včetně novinky Viscounts v jedné kampani. V rámci The West Kingdom Tomesaga budou hráči soupeřit mezi sebou, případně v kooperativním režimu proti nelítostnému vládci. teď jen zbývá otázka, zda se dočkáme v češtině.

Seriál nové deskovky

V rámci tohoto seriálu se snažím posbírat vše, co čeští vydavatelé oznámili a k tomu i něco navíc, co mě zaujme ze zahraničí. Naleznete zde tedy vše, co bylo oznámeno od předchozího dílu.

Na předešlé články se můžete podívat v přehledu zde.

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Nejnovější hry:

Sdílet na Pinterestu