Podpoř nás!

Přispěj na provoz Kubrta i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Nová edice Eclipsu bude mít český kabátek

od 25. 6. 2020Aktuality, Eclipse

Na stránkách TLAMA Games se včera objevila předobjednávka na druhou edici 4X vesmírné hry Eclipse, která ponese přízvisko Second Dawn for the Galaxy. Tato druhá edice si před časem prošla úspěšným kickstarterem a k základní Terran úrovni hry dostane od TLAMY i český kabátek – česká pravidla a zadní stranu krabice. Ostatní materiál je vyjma lama karet jazykově nezávislý, takže pro neznalé angličtiny půjde o velice zajímavý počin.

Ecliipse 1 Box

O tom, jaká hra Eclipse je, jdou opět napsat dva znaky – 4X. Jedná se o hru tématicky podobnou hře například Twilight Impérium. Kde TI staví na atmosféře, kostkách a napětí, Eclipse využívá hlubší strategii, taktiku a méně náhody. Stále se ale ujmete mezihvězdné civilizace a budete prozkoumávat vesmír, těžit suroviny, rozvíjet se a zabírat cizí území.

Nová verze kromě vylepšené grafiky a vyladění herního vyvážení přinese také například plastový organizér herního obsahu. Ten nejenom, že ušetří čas při rozkládání a úklidu hry a místo na stole, ale z části slouží i herně jako počítadlo zdrojů. Hra je oproti první edici zkrácena na 7 kol, takže i herní doba by měla být příjemnější a přístupnější více lidem.

K dispozici by česká verze hry Eclipse: Second Dawn for the Galaxy měly být už v druhé polovině léta. TLAMA také jedná o možnosti dovozu a distribuce vylepšených komponent z Kickstarterové kampaně. Ty by však byly k dispozici nejdříve na podzim.

Eclipse 2

Podpořte nás nákupem:

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Nejnovější recenze:

Sdílet na Pinterestu