Podpoř nás!

Přispěj na provoz Kubrta i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Nestabilní jednorožci vyjdou česky. Přinese je Blackfire

od 7. 4. 2020Aktuality

Blackfire se dnes na Facebooku pochlubil novou hrou, kterou mi udělal obrovskou radost. Přeloží do češtiny Unstable Unicorns – karetní hru, ve které se mlátíte s jednorožci o jednorožce!

Unstable Unicorns (na český název si ještě budeme muset počkat, ale jednorožci tam budou) jsou perfektní párty hrou. Sama vlastním jednu z Kickstarter verzí a nemůžu se dočkat, až bude i česky. Ona je to totiž, byť se řadí mezi párty hry, hra i překvapivě strategická. Ve svém kole hrajete akční a jednorožčí karty a snažíte se mít ve své stáji 7 kousků. Jakmile máte, vyhráváte. Snadné, co?

Jenže samozřejmě je spousta efektů, kterými můžete soupeřům krást jednorožce a další karty, blokovat akce, měnit je na vydry (ve standardní hře může být něco jiného, tak mě neberte za slovo) a další ptákoviny. Efekty jsou přitom mnohdy i docela komplexní a nejrůznějšími upgrady a downgrady můžete hru různě ohýbat. Takže kombo zábavy + strategie, ideální. V tomto ohledu jsem i ráda za češtinu, protože texty jsou místy delší.

No a kdy se můžeme těšit na tuto novinku? Blackfire na Facebooku uvedl, že začal s lokalizací, pár měsíců to tak ještě potrvá. Hra ale perfektně zapadá mezi ostatní párty blázniviny vydavatelství – třeba Medvědy vs Mimina, Výbušná koťátka či Bum bum burrito.

Takto vypadal poslední Kickstarter. Tyto karty sice v českém balení nenajdete, ilustrace jsou ale v naprosto stejném stylu ♥

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Nejnovější hry:

Sdílet na Pinterestu