Podpoř nás!

Přispěj na provoz Kubrta i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Nemesis: Lockdown jde na Kickstarter. Sice asi vyjde česky, kampaň ale skrývá i další překvapení

od 9. 4. 2020Aktuality, Články, Nemesis

Již delší dobu se šušká, že Awaken Realms přijdou s novým rozšířením k populární hře Nemesis. Nyní se dokonce pochlubili se stránkou na Kickstarteru. Kampaň na Nemesis: Lockdown startuje květnu či červnu a rozšíření by mělo být i česky.

Polští Awaken Realms udržují zběsilé tempo. Aktuálně finišují druhou vlnu hry Tainted Grail, které se v létě dočkáme česky díky Albi, první vlnu Etherfields, které by mělo dorazit backerům v červnu a v Pledge Manageru je dostupné The Great Wall. To jim ale očividně nebrání v dalším velkém projektu – samostatně hratelném rozšíření Nemesis: Lockdown.

Ano, čtete správně. Nemesis získá další rozšíření a bude samostatně hratelné. Nevyžaduje tedy, abyste měli ve sbírce původní krabici Nemesis ani žádné další rozšíření z Kickstarteru. Samo o sobě bude dostupné pro backery skrze Kickstarter, v jednom z rozhovorů v rámci JOUOB.castu se ale Mindok pochlubil, že na sklonek roku chystá rozšíření pro Nemesis – a není třeba velké matematiky, aby bylo jasné, že se jedná právě o Lockdown, byť oficiálně to zatím nevíme.

V rámci něj se s kompletně novou sestavou podíváme na základnu na Marsu. Tam nás čekají nové nástrahy, včetně zbrusu nové herní desky. Ta bude nově rozdělená na patra, mezi kterými jsou výtahy. Ke svému provozu potřebují a energii a hádejte co – nebylo by to Nemesis, když by se nemohlo cokoliv kdykoliv pokazit. Nebo úmyslně vypnout přívod a uvěznit vetřelce či spolu/protihráče . A samozřejmě spousta nových předmětů místností, příběhů, vetřelců… No však to znáte.

S původní hrou půjdou kombinovat samotní vetřelci a možná některé postavy – zde Awaken Realms ještě konkrétně neví. Jisté ale je, že Stretch Goaly budou omezené spíše na kvalitativní vylepšení a ne přidávání dalšího obsahu. To i kvůli rychlejšímu vývoji, tak i tomu, že rozšíření půjde do obchodů – a aby všichni dostali stejnou krabici (snad).

Lockdown vyjde česky a tak pokuď máte českou krabici (což rozhodně s Kubrtem doporučujeme – ostatně Nemesis jsme dali jako jasný top pod stromeček za minulý rok), nemáte důvod backovat. Ledaže… Ano! Součástí kampaně budou i rozšíření k Nemesis, která byla součástí původní kampaně. Tedy Aftermath, Voidseeders, Carnomorphs, terrain pack a další. Podrobnosti a ceny nejsou známy, Awaken Realms ale slíbili, že půjdou dokoupit. A to je obsah, který v běžném prodeji dostupný nebude – nebo alespoň většina ne.

Takže pokud jste natěšení stejně jako já a promeškali minulou kampaň, tak hurá na Kickstarter a dát Notify me on launch. Ať to tentokrát nepromeškáme 😉 Kampaň startuje v květnu či červnu.

Já bych k tomu dodala jen jediné – kde na to má člověk sakra brát peníze?! 😅😁

Overjoyed So Excited GIF by Demic - Find & Share on GIPHY

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Nejnovější hry:

Sdílet na Pinterestu