Podpoř nás!

Přispěj na provoz Kubrta i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Nášup dalších novinek: druhé rozšíření pro Panství hrůzy, Draftosaurus a Nova Luna budou česky!

od 21. 6. 2020Aktuality, Draftosaurus, Nova Luna, Nové deskovky, Panství Hrůzy, Svatyně Soumraku

S novinkami se to teď hemží a já ani nestačím o nich psát! V tomto týdnu jsme se dočkali tří nových oznámení – rozšíření pro Panství hrůzy od Blackfire, hry Draftosaurus od REXher a Nova Luna od TLAMA games. A že je na co se těšit!

Hra Panství hrůzy je jedna z řady kooperativních her od FFG, česky vydávané od Blackfire, ze světa Arkham Horroru. Vedeni aplikací prozkoumáváte různé záhady, tajemství a čelíte různým nebezpečenstvím a hrůzám, které si ani neumíte představit.

A jak to u příběhovek bývá – rozšíření s dalšími scénáři není nikdy dost. Již dříve jsme se dočkali rozšíření Svatyně soumraku a nyní přijde další – Horrific Journey. No a já se nemůžu dočkat, až se na tuto děsivou jízdu vydám!

Draftosaurus, který vydají REXhry, je rychlá rodinná hra, ve které budete draftovat dinosaury a skládat si je do své ZOO. Mělo by jít o rychlý filler tak na 15 minut, který zaujme hlavně roztomilým tématem. No kdo by nechtěl mít svou dinosauří ZOO?

Novinka by měla dorazit na pulty ještě před Vánoci.

Poslední představenou je Nova Luna. Jednoduchá abstraktní hra od autora populárního Patchworku, Zahrady a dalších. Využívá stejné mechaniky draftování, cílem je ale zaplnit co nejvíce různobarevných polí svými disky a vyhrát tak hru. Jednoduché a zábavné. Tuhle novinku již v létě vydají TLAMA games.

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Nejnovější hry:

Sdílet na Pinterestu