Marvel frčí, dočkáme se i hry plné miniatur

od 1. 8. 2019Aktuality, GenCon

Na aktuálně probíhajícím GenConu představuje novinky hlavně FFG, přizvalo si ale i Atomic Mass Games, kteří uvedli novou figurkovou hru z komiksového světa – Marvel Crisis Protocol.

Nová hra Marvel Crisis Protocol navazuje na o chvíli dříve představené Marvel Champions. Bude využívat hrdiny od tohoto oblíbeného studia. Setkáme se tak s Kapitánem Amerikou, Hulkem či Spider-Manem. Vždy si vyberete hrdiny či padouchy, se kterými budete hrát, misi a podle ní postavíte terén a budete se muset vypořádat s problémem, tedy krizí, který vyvstane. Základem ale bude boj mezi ostatními hráči, dostupné ale budou i další módy. Zajímavostí je, že můžete libovolně padouchy i hrdiny v rámci týmu mixovat.

Na první pohled se můžete podívat třeba na tomto videu a pokud jste fanouškem této komiksové stáje, vaše srdce zajisté musí zaplesat:

Na oficiální uvedení hry se můžete podívat na tomto videu, začíná přibližně po jedné hodině:

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Kubrt karetním iluzionistou

Kubrt karetním iluzionistou

Slíbil jsem vám během Startovače karetní trik. V tomto videu vám ukážu hned dva. 🙂 A když mě někdo neukamenuje, tak vás i příště tyto dva triky naučím… 🙂 Jako vždy – když to zvládnu já, zvládne to každý. 😉 Hezký den všem.

Rodokmen Twilight Impéria

Rodokmen Twilight Impéria

Podrobný diagram vztahů všech civilizací ve hře Twilight Imperium a jejich vývoje v čase. Sdílím toto dílo, jelikož já svého nebyl schopen…

Nejnovější hry:

Sdílet na Pinterestu