Marvel frčí, dočkáme se i hry plné miniatur

od 1. 8. 2019Aktuality, GenCon

Na aktuálně probíhajícím GenConu představuje novinky hlavně FFG, přizvalo si ale i Atomic Mass Games, kteří uvedli novou figurkovou hru z komiksového světa – Marvel Crisis Protocol.

Nová hra Marvel Crisis Protocol navazuje na o chvíli dříve představené Marvel Champions. Bude využívat hrdiny od tohoto oblíbeného studia. Setkáme se tak s Kapitánem Amerikou, Hulkem či Spider-Manem. Vždy si vyberete hrdiny či padouchy, se kterými budete hrát, misi a podle ní postavíte terén a budete se muset vypořádat s problémem, tedy krizí, který vyvstane. Základem ale bude boj mezi ostatními hráči, dostupné ale budou i další módy. Zajímavostí je, že můžete libovolně padouchy i hrdiny v rámci týmu mixovat.

Na první pohled se můžete podívat třeba na tomto videu a pokud jste fanouškem této komiksové stáje, vaše srdce zajisté musí zaplesat:

Na oficiální uvedení hry se můžete podívat na tomto videu, začíná přibližně po jedné hodině:

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Navštivte všechny reality ve hře Multiverse

Navštivte všechny reality ve hře Multiverse

Dostal jsem šanci vyzkoušet hru Multiverse od Maty Moves. Jednu ze 6, kterou Maty vydává pomocí kampaně na serveru Hit Hit. Pokusím se vám ji představit a říct krátké první dojmy…

Nejnovější hry:

Sdílet na Pinterestu