Podpoř nás!

Přispěj na provoz Kubrta i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Kubrtovo hraní 08/2019

od 29. 7. 2019Aktuality

Rád bych vás tímto pozval na další Kubrotvo hraní, které se uskuteční v úterý 27. srpna v pražské nerdovské kavárně Geekárna. Tentokrát se bude hrát zejména o Svatyni soumraku rozšířené Panství hrůzy, Crusader Kings a Okko: Chronicles. Ale to není vše…

Vzhledem k počtu lidí, kteří na hraní dochází, byl k srpnu aktualizován systém organizace této události. Diskuze, potvrzování účasti apod. probíhá klasicky v události v rámci mé Facebookové stránky, tam potvrďte účast/zájem, aby vám chodily aktualizace. Začalo ale být nezbytné se k uváděným hrám registrovat. Takže, menší výpis nových pravidel:

  1. V rámci Kubrtova hraní se hraje částečně organizovaně (viz níže uvedená registrace k uváděným hrám), částečně jde o volné hraní (přijdete s/bez hry, najdete si spoluhráče a jdete na to).
  2. Hry, které jsou rezervované, máme domluvené a je vždy u nich uvedeno, kdo je přinese a vysvětlí.
  3. Níže uvedené registrace slouží pro utvoření skupinek na začátku akce. Nebojte se mi napsat, že také něco přinesete a chtěli byste na to sehnat spoluhráče. A ani nemusíte začínat v 17:00. Pokud už víte, že přijdete jako skupinka a budete potřebovat jeden stůl, také mi dejte vědět (do poznámky úplně dole), ať nám stoly vystačí.
  4. Po skončení prvních partií uváděných her se přechází na zcela volné hraní
  5. Pokud vás přijde více ve skupince, prosím, vyplňte tento formulář za každého, vím, je to možná opruz, ale lépe to neumím. 🙂
  6. Závazně si rezervujte hru, pokud víte, že dorazíte a ke stolu se posadíte. Rezervujte si tak jen jednu hru! 😉
  7. Pokud byste si rádi zahráli, ale nechcete nebo nemůžete se vázat, tak vyjádřete zájem. Dostanete se tím do pořadí náhradníků, kdyby byla na místě volná kapacita.
  8. Pokud nechcete hrát hru od 17:00, ale kdyby to vyšlo a hrála se další partie uváděné hry a o tu byste eventuálně měli zájem, zvolte poslední odpověď. Zde opět nic závazného, jen abychom o sobě věděli.
  9. Informaci o počtu volných míst průběžně aktualizuji, ale mám logicky zpoždění. Pokud byste si zarezervovali již obsazené místo, dám vám vědět a domluvíme se.

Pod formulářem naleznete potvrzené složení jednotlivých stolů.

Svatyně soumraku: Kubrt, Maxell92, Hynek, Vláďa, Pavel P. (plný stůl)

Crusader Kings: MadMan, Dorgen, Iva, Michal z Brna, Jan H. (plný stůl)

Okko: Chronicles: RBX, levica (2 volná místa)

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Deskovky pro dobrou věc

Deskovky pro dobrou věc

V tomto videu vám představím projekt firmy MINDOK „Deskovky pro dobrou věc“ a ukážu, co jsem v rámci této akce vydražil. Pokud vás zajímá toto spojení deskovek a charity, podívejte se na odkaz níže.

Nejnovější recenze:

Sdílet na Pinterestu