I třetí Azul bude česky. Těšit se můžete na Letohrádek

od 12. 11. 2019Aktuality, Azul, Azul: Vitráže Sintry

Mindok jede a aktuálně se na svém Facebooku pochlubil, že chystá do češtiny přeložit i třetí Azul s anglickým podtitulem Summer Pavilion. K nám by se mohl podívat koncem jara.

Třetí díl navazuje na první Azul a druhá Azul: Vitráže Sintry a stejně, jako předchozí, i tento se od svých starších bratrů liší.

Nové jsou mimo jiné kameny, které mají tvar malých kosočtverců. Opět zde existují v několika různých barvách, změna je ale v tom, že po výběru dílků je ihned neumisťujete. K tomu dochází až poté, co se všechny dílky rozebraly.

Opět se snažíte vyplnit dané vzorce, za což získáváte bonusy a hra končí po šesti kolech, kdy se sečtou body.

V češtině ji máme očekávat koncem jara příštího roku a Mindok aktuálně počítá s pracovním názvem Letohrádek.

O jakých hrách je řeč?

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Vidcast 09: Proč končím s deskovkama?

Vidcast 09: Proč končím s deskovkama?

Již pravidelný vidcast se dnes bude věnovat horkému tématu: „Proč končím s deskovkama“. Ptali jste se, tak odpovím. Také se budu věnovat nějakým těm deskovkám. A pro vytrvalce na závěr videa vyhlásím soutěž o zajímavý herní doplněk do hry Marvel Champions. 🙂

Report z lednového Kubrtova hraní

Report z lednového Kubrtova hraní

Vážení přátelé, včera v úterý 14. ledna proběhlo letos první Kubrtovo hraní v pražské kavárně Geekárna a byla to opět jízda. Hrálo se non stop na šesti stolech a přítomno bylo cca 30 lidí. Osobně jsem trhl asi svůj rekord, neb jsem si zahrál celé tři hry! 😀

Nejnovější hry:

Sdílet na Pinterestu