Podpoř nás!

Přispěj na provoz Kubrta i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Folklore: the Affliction – Let’s Play – 5/2. díl: Konečně konec?

od 4. 3. 2019Folklore: the Affliction, Let's Play

Druhá část pátého dílu hraní hry Folklore: the Affliction je tu a s ní konec naší ságy. Podívejte se, jak si Slávek a Klárka poradí s finálním bossem a jak bude celý příběh zakončen!

5Slávek s Klárkou se rozhodli vsoupit do dřáve zavaléné části jeskyně. Co tam na ně čeká? Útok netopýrů, nebo věčné mládí? A najdou konečně postrádaného kněze? Nějakého knězě, který se jim nebude snažit vypálit díru do hlavy?


4 Statečná dvojice vstupuje do prostor hřbitova a snaží se dostat do mauzolea, kde by měl být jediný vchod do jeskyň. Podaří se to Klárce a Slávkovi? Co je ten tajemný předmět, který Slávek našel v hrobě? Pomůže mu v jeho snažení?


3 Dorazili jsme do Ostelinku, kde hledáme zmizelého faráře. Městečko je však stejně divné, jako jeho okolí. Navíc se z něj stal jakýsi uprchlický tábor, protože se do něj schází vystrašení obyvatele přilehlého venkova. Ulice jsou prázdné a hospoda plná. Nabídne nám někdo teplý nápoj?


2Během cesty zažila naše dvojice mnoho dobrodružství. Proč se ze Slávka stal oblíbenec a proč mu uletěla holubička? To všechno zjistíte ve druhém díle hraní s názvem Cesta.


1V prvním díle jsme se podívali na představení hry, vytvořili si postavy a seznámili se s úvodem scénáře. Vzhůru do toho!


Pokud zaznamenáte jakoukoli chybu, nebo pokud budete mít jiný dotaz, neváhejte komentovat. Rád se všemu podívám na kloub!


O jaké hře je řeč?

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Deskovky pro dobrou věc

Deskovky pro dobrou věc

V tomto videu vám představím projekt firmy MINDOK „Deskovky pro dobrou věc“ a ukážu, co jsem v rámci této akce vydražil. Pokud vás zajímá toto spojení deskovek a charity, podívejte se na odkaz níže.

Nejnovější recenze:

Sdílet na Pinterestu