Podpoř nás!

Přispěj na provoz Kubrta i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Vydavatelství FFG oznámilo nové rozšíření pro Mansions of Madness – Path of the Serpent

od 25. 6. 2019Aktuality, Panství Hrůzy

První lokalizované rozšíření pro Panství hrůzy (Svatyně soumraku) se na nás vyřítí koncem tohoto týdne. Lidé z Fantasy Flight Games již ale stačili oznámit celkově páté rozšíření k této hře, které ponese název Path of the Serpent.

Po Streets of Arhkam a Horrific Journey se jedná o třetí velké rozšíření. Přinese kromě jiného 4 nové vyšetřovatele a 3 nové scénáře. Vše se bude samozřejmě totiž kolem Amazonky, džungle, Aztéckých chrámů (nebo to je chrám Yiga???), tajemných artefaktů, které si nějaký zbohatlík dovezl do Arkhamu, a – hadů… 😉 Čeká na nás také zcela nový typ rébusu speciálně navržený pro potřeby tohoto rozšíření.

Rozšíření Path of the Serpent si již můžete v angličtině předobjednat na stránkách FFG, i když rozumnější pro našince bývá počkat si na předobjednávky místních distributorů. Distributor české verze BlackFire se o možné lokalizaci dalšího obsahu do Panství hrůzy rozhodne na základě prodejů malého rozšíření Svatyně soumraku. U mě na webu o tomto rozšíření informace již brzy. 😉

Více informací o rozšíření Path of the Serpent můžete najít na stránce FFG.


O jaké hře je řeč?

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Vidcast 22: Znovu a lépe

Vidcast 22: Znovu a lépe

Povídání o deskovkách není nikdy dost, ne? 🙂 O čem jsem se rozpovídal tentokrát? O adpoci, o Deskozóně, o nových akvizicích a pár hrách, které mi prošly rukama.

Nejnovější recenze:

Sdílet na Pinterestu