Podpoř nás!

Přispěj na provoz Kubrta i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Essen report #1: Figurky k Ankhu a bližší pohled na rozšíření k TWoM

od 24. 10. 2019Ankh, Články, Essen, This War of Mine

Je za námi první den Essenu, největší deskovkářské výstavy. My na místě máme našeho zvěda a byť většinu dne strávil hraním her a jejich nakupováním, máme pro vás i několik novinek a fotek zajímavých her, které se podívají i k nám!

První na řadě je Ankh. Nová hra od Erica M. Langa, o které jsme již dříve psali, dočkáme se jí totiž česky a to v podání Blackfire! A že ty figurky vypadají opravdu parádně, hlavně nabarvené! Já se již osobně opravdu nemůžu dočkat, Rising Sun totiž patří v naší skupině k těm nejvíce hraným a nejlépe hodnoceným hrám, na nástupce jsem tedy hodně zvědavá. Bohužel se se hrou nese i špatná zpráva, že se pravděpodobně nestihne vydání příští rok 🙁 Ale víte, jak se to říká – kdo si počká, ten se dočká!

Další z novinek, na kterou se náš zvěd podíval, je nové rozšíření k This War of Mine. A ano, i tohoto se dočkáme česky od Albi, což je fantastická zpráva! Válečné deníky: V obležení by měly vyjít v průběhu jara a tahle hra má těšing level 100. Kromě nových scénářů totiž přináší i další hrací plán a spoustu novinek!

Podívali jsme se i na novinku Zóna: Tajemství Černobylu (zde si ale přesným českým názvem jistá nejsem, v originále se jedná o Zona: The Secrets of Chernobyl), kterou si pro nás opět chystá Blackfire. A bude trapné se opakovat? Nebude, protože kdo by se netěšil na postapo hru z prostředí Černobylu?

A v neposlední řadě jsme omrkli i novou verzi Duny. A ta byť česky zřejmě nevyjde, za zmínku rozhodně stojí.

No a to je z prvního dne vše 🙂 Novinek je spousta a hromadu si pro nás nachystali i čeští vydavatelé, kteří jsou samozřejmě na místě a snaží se získat novinky do své sbírky na příští rok. Očekávejme tedy v příštích dnech smršť oznámení a novinek a nebojte – my budeme u toho, takže sledujte naše Facebooky a zde web! 🙂

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Deskovky pro dobrou věc

Deskovky pro dobrou věc

V tomto videu vám představím projekt firmy MINDOK „Deskovky pro dobrou věc“ a ukážu, co jsem v rámci této akce vydražil. Pokud vás zajímá toto spojení deskovek a charity, podívejte se na odkaz níže.

Nejnovější hry:

Sdílet na Pinterestu