CMON vydá karetní sci-fi kyberpunkovou pecku. Bude i česky

od 1. 8. 2019Aktuality, GenCon

CMON se aktuálně pochlubil, že ve spolupráci s CD Project RED vydá kyberpunkovou pecku Cyberpunk 2077 jako karetní hru. Skvělou zprávou je i to, že se jí dočkáme česky od vydavatelství Blackfire.

Cyberpunk 2077 Afterlife bude využívat hlavně karet a jejich draftování. Hráči si budou muset volit mezi tím, co chtějí a co si mohou dovolit, což povede k nejednomu těžkému rozhodnutí.

Cyberpunk 2077 Afterlife

To vše se navíc bude odehrávat ve stejném světě, jako počítačová hra Cyberpunk 2077 od vydavatelství CD Project, které stojí například za populární sérií Zaklínač. Za hrou mimo jiných stojí i Eric M. Lang, autor her Blood Rage i Rising Sun, který osobně zbožňuji.

Na Cyberpunk 2077 Afterlife se můžeme těšit v roce 2020 a nejlepší zprávou je, že vyjde i česky od vydavatelství Blackfire! Takže si připravte peněženky, dámy a pánové.

P.S.: V oznámení jsem si všimla poznámky, že firmy CMON i CD Project plánují dlouhodobější spolupráci. Dočkáme se nového Zaklínače? 😍

1 komentář

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Star Trek: Expeditions: Let’s Play – 1. díl: Sebevražedný oddíl

Star Trek: Expeditions: Let’s Play – 1. díl: Sebevražedný oddíl

Rozjíždíme nový Let’s Play. Tentokrát na hru Star Trek: Expeditions. Vrhneme se s posádkou původní Enterprise na planetu Nibia a zkusíme vyřešit pár problémů, které se tam vyrojily. 🙂 Klingony, občanskou válku a selhávání zdrojů energie. Do akce jde pan Spock a poručík Uhura! Držte jim fázery. 🙂

Oznámené novinky – Gen Con Online: Fantasy Flight Games

Oznámené novinky – Gen Con Online: Fantasy Flight Games

Gen Con letos není. Spousty věcí letos není. A vydavatelé hledají cesty, jak ho nahradit a jak prezentovat nové produkty. V noci proběhl živí stream od Fantasy Flight Games, který nahradil jejich typickou prezentaci z úvodu výstavy a v rámci kterého oznámili pár novinek. Pojďme se na ně v rychlosti podívat.

Nejnovější hry:

Sdílet na Pinterestu