České TimeSlug Studio chystá novou kooperativní hru

od 19. 7. 2019Aktuality, Bossin' Space

Nová hra s názvem Bossin‘ Space nás zavede do vesmíru, kde se budete snažit řídit vesmírnou loď, kde vládne naprostý chaos.

Novinka od českého TimeSlug Studio, které má za sebou například úspěšné Velryby ničí svět. Tento počin v češtině vydal BlackFire. Bossin‘ Space je kooperativní desková hra pro 1-4 hráče na přibližně 60 minut. Všichni hráči se snaží ovládat jednu společnou loď, přičemž každý chce být kapitánem.

Hru můžete sledovat na Kickstarteru, kde bude probíhat její kampaň. prozatím je tak dostupné krátké preview.

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Star Trek: Expeditions: Let’s Play – 1. díl: Sebevražedný oddíl

Star Trek: Expeditions: Let’s Play – 1. díl: Sebevražedný oddíl

Rozjíždíme nový Let’s Play. Tentokrát na hru Star Trek: Expeditions. Vrhneme se s posádkou původní Enterprise na planetu Nibia a zkusíme vyřešit pár problémů, které se tam vyrojily. 🙂 Klingony, občanskou válku a selhávání zdrojů energie. Do akce jde pan Spock a poručík Uhura! Držte jim fázery. 🙂

Oznámené novinky – Gen Con Online: Fantasy Flight Games

Oznámené novinky – Gen Con Online: Fantasy Flight Games

Gen Con letos není. Spousty věcí letos není. A vydavatelé hledají cesty, jak ho nahradit a jak prezentovat nové produkty. V noci proběhl živí stream od Fantasy Flight Games, který nahradil jejich typickou prezentaci z úvodu výstavy a v rámci kterého oznámili pár novinek. Pojďme se na ně v rychlosti podívat.

Nejnovější hry:

Sdílet na Pinterestu