Podpoř nás!

Přispěj na provoz Kubrta i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Klasika Osadníci z Katanu přijde opět na mobily. Tentokrát v rozšířené realitě

od 20. 11. 2019Aktuality, Catan - Osadníci z Katanu

Jednu z klasických her Osadníci z Katanu (nově jen Catan) asi netřeba představovat, většina z nás s ní začínala. Tato hra nyní dostane zbrusu nový moderní kabát v podobě nové mobilní hry CATAN – World Explorers od Nianticu. Pro hraní tedy budeme pobíhat v reálném světě po ulicích!

Pokud znáte mobilní hry Pokemon Go či Wizards Unite, tak asi tušíte, o čem je nyní řeč. Jedná se o hry, které sice hrajete ve virtuálním světě, základní mapou je ale ten reálný. V něm jsou umístěné nejrůznější objekty, se kterými můžete interagovat v rozšířené realitě (tedy mobilem se zapnutým foťákem míříte před sebe, kde se něco ukáže) a tím získávat herní bonusy – pokémony či kouzla.

Podobně má fungovat nový CATAN – World Explorers , ve kterém budeme chodit po světě, sklízet obilí, měnit suroviny s hráči a snažit se vyhrát. Více podrobností na webových stránkách tvůrci neuveřejnili, já jsem ale rozhodně zvědavá. Pokemon Go mě totiž chytlo a byť druhá hra, Wizards Unite, mě už tolik nezaujala, tohle vypadá zajímavě. A pokud chcete být informováni hned, jak hra vyjde, můžete vývojářům zanechat e-mail.

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Deskovky pro dobrou věc

Deskovky pro dobrou věc

V tomto videu vám představím projekt firmy MINDOK „Deskovky pro dobrou věc“ a ukážu, co jsem v rámci této akce vydražil. Pokud vás zajímá toto spojení deskovek a charity, podívejte se na odkaz níže.

Nejnovější hry:

Sdílet na Pinterestu