Budeme opět umírat v depresích: Albi přinese další rozšíření ke hře This War of Mine

od 12. 9. 2019Aktuality, This War of Mine

Albi se aktuálně na Facebooku pochlubilo, že vydá rozšíření k populární deskové hře This War of Mine. V pořadí se jedná již o druhý doplněk a tentokráte nese název V obležení.

Novinka bude dle slov vydavatele ještě obsáhlejší, než předchozí rozšíření s názvem Příběhy města sutin, které samo o sobě přineslo hromadu scénářů a novou příběhovou knihu, o obsah tedy nebude nouze. Konkrétně se můžete těšit na:

  • Nový scénář sestávající ze 3 částí s novou mapou Pogorenu, 750 novými útržky a 50 novými tokeny doprovázené novými pravidly
  • Rozšíření se sirotky včetně 2 nových miniatur a speciálních akčních karet
  • 4 nové miniatury vojáků
  • Miniaturu psa (kočku jsme získali v prvním rozšíření)
  • Rozšíření karet lokací pro základní hru

Rozšíření by mělo přijít na jaře příštího roku a já se nemohu dočkat toho, až se ponořím do nových depresivních příběhů, které přinese.

Základní hru i první rozšíření jsme již recenzovali:

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Star Trek: Expeditions: Let’s Play – 1. díl: Sebevražedný oddíl

Star Trek: Expeditions: Let’s Play – 1. díl: Sebevražedný oddíl

Rozjíždíme nový Let’s Play. Tentokrát na hru Star Trek: Expeditions. Vrhneme se s posádkou původní Enterprise na planetu Nibia a zkusíme vyřešit pár problémů, které se tam vyrojily. 🙂 Klingony, občanskou válku a selhávání zdrojů energie. Do akce jde pan Spock a poručík Uhura! Držte jim fázery. 🙂

Oznámené novinky – Gen Con Online: Fantasy Flight Games

Oznámené novinky – Gen Con Online: Fantasy Flight Games

Gen Con letos není. Spousty věcí letos není. A vydavatelé hledají cesty, jak ho nahradit a jak prezentovat nové produkty. V noci proběhl živí stream od Fantasy Flight Games, který nahradil jejich typickou prezentaci z úvodu výstavy a v rámci kterého oznámili pár novinek. Pojďme se na ně v rychlosti podívat.

Nejnovější hry:

Sdílet na Pinterestu