Podpoř nás!

Přispěj na provoz Kubrta i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Barvení figurek pro lamy od lamy

od 27. 5. 2020Nemesis, Stojí za pozornost, Videa

Toto není návod! V tomto videu neuvidíte nic, co by mělo něco společného s kvalitním barvením. V tomto videu uvidíte úplně normálního smrtelníka, jak se snaží nabarvit si figurku Průzkumnice ze hry Nemesis. Mou motivací je inspirovat ty z vás, kteří se barvení obávají, protože na internetech byla videa pouze od těch, kteří to umí. 🙂 Až do teď…


Z jaké hry patlám figurku?

  • Nemesis Box
    Nemesis

2 komentáře

  1. Ondřej Pollak

    Když jsem nedávno začal barvit, tak jsem si udělal mokrou paletu z víka od zmrzliny, houbové utěrky a pečícího papíru. Doporučuji pak ale použít ještě druhé víko na překrytí v době, kdy ji neužíváte. Barvy vydrží déle použitelné. Není potřeba zcela zavřít, ale aspoň trochu. Teď jsem si koupil přímo paletu od Army Painter a myslím si, že ta domácí varianta je zcela dostačující.

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Prý nemám rád eura. Proč se mi tedy tak líbí Paris?

Prý nemám rád eura. Proč se mi tedy tak líbí Paris?

Určitě mám na kanále málo videí o hrát typu euro – hry typicky bez náhody, bez atmosféry, bez zábavy. Málokterá euro hra mě prostě zaujme a mám chuť si ji vyzkoušet. Jednou z takových ale byla hra Paris. Jak u nás dopadla?

Vidcast 19: Vánoční zoufalost

Vidcast 19: Vánoční zoufalost

Opět sedím u stolu a povídám o nových deskovkách, které se nám dostaly na stůl. 🙂 A ano, jde o nejdelší vidcast, který jsem zatím natočil….

Nejnovější recenze:

Sdílet na Pinterestu