Podpoř nás!

Přispěj na provoz Kubrta i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Asmodée zakládá nové studio pro herní doplňky

od 22. 5. 2019Aktuality

Skupina Asmodée, pod kterou spadá i Blackfire působící u nás, zakládá nové studio Gamegenic, které se má zaměřovat na doplňky k deskovým hrám.

Studio se dle uveřejněné tiskové zprávy má zaměřovat na „důmyslné“ herní doplňky, čímž se chce odlišovat od konkurence. Takže se dočkáme obalů, boxů, hracích desek a kostek 🤔 Vyvíjí také prémiovou řadu, takže by nemělo jít jen o levné záležitosti. Pokud ale bude cena odpovídat přidané hodnotě, tak proč ne.

Nově založené studio také převezme výrobu všech doplňků od Blackfire a Fantasy Flight Games, což dává smysl. S novou značkou se tak budeme setkávat i na našem trhu.

Celou tiskovou zprávu si můžete přečíst na Facebooku Blackfire. Já bych k tomu jen dodala, že název je málo složitý. Jak se píše Gamegenic jsem si zapamatovala asi už napodesáté, chtělo by to něco jako Gamegegeninicgame.

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

streamQB 1 – Všechno je někdy poprvé

streamQB 1 – Všechno je někdy poprvé

Ve středu 16. 12. 2020 proběhl předvánoční stream pro mé podporovatele z Patreonu a Startovače. Hostem byl Vláďa Kluska – Kroelh, kterého můžete dobře znát nejen z Deskozóny.

Nejnovější hry:

Sdílet na Pinterestu