Podpoř nás!

Přispěj na provoz Kubrta i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Albi přinese novou civilizační hru Tapestry od tvůrců Scythe

od 8. 8. 2019Aktuality, Tapestry

Albi se na svém Facebooku pochlubilo, že přinese v českém překladu žhavou novinku – civilizační hru od Stonemaier Games nazvanou Tapestry. Na grafice se podílel tvůrce hry Everdell, takže rozhodně je na co se těšit.

V ní si zvolíte jeden z dostupných národů. Těch přitom bude na výběr už od počátku více, než je maximální počet hráčů (to je 5, hra jako vždy obsahuje i variantu pro jednoho hráče), každá hra tedy bude opravdu jiná. Jednotlivé civilizace by přitom měly být unikátní a asymetrické, což přispěje k celkové variabilitě.

To platí i o hracím plánu. Ten bude (naštěstí) menší, než je třeba u Scythe, už od počátku ale budou dostupné dílky, ze kterých složíte jeho konkrétní podobu. Obsahovat bude i spoustu miniatur, nebude se ale jednat o lidi – spíše uvidíme budovy a další. Oproti Scythe pak neočekávejte žádné dřevěné komponenty.

Tapestry by měla vyjít v následujících měsících.

Vložit komentář

Nejnovější příspěvky:

Deskovky pro dobrou věc

Deskovky pro dobrou věc

V tomto videu vám představím projekt firmy MINDOK „Deskovky pro dobrou věc“ a ukážu, co jsem v rámci této akce vydražil. Pokud vás zajímá toto spojení deskovek a charity, podívejte se na odkaz níže.

Nejnovější hry:

Sdílet na Pinterestu